کلیپ عکس ادیوس 115

کلیپ عکس ادیوس تاپ باکس ادیوس ۱۱۵ یکی دیگر از مجموعه تولیدات لینا سافت می باشد که توسط بهترین کار آموز این موسسه طراحی و تولید شده است . در طراحی کلیپ عکس ادیوس تاپ باکس ادیوس  ۱۱۵ سعی کردیم تا از موشن های ساده تر ولی زیبا استفاده کنیم . لذا از شلوغی بیش از حد پرهیز کردیم تا مهمترین بخش این کلیپ که تصاویر آن است بهتر نمایان شود .

کلیپ عکس ادیوس  ۱۱۵

با توجه به اینکه سبک های آموزشی طراحی و کلیپ مطابق سبک و اصول تدوین لینا سافت انجام می شود این کلیپ هم نتیجه ماها آموزش مستمر به خانم پورغلام بود که نتیجه آن را در این محصول می توانید مشاهده نماید .

کلیپ عکس

کلیپ عکس ادیوس

 

با توجه به اینکه کلیپ عکس ادیوس تاپ باکس ادیوس  ۱۱۵ توسط یکی از شاگردان دوره آموزش استادی ادیوس طراحی شده است اگر شما هم این توان را در خود دارید تا بتوانید چنین کلیپی را طراحی کنید پیشنهاد میکنیم دوره ویژه استادی ادیوس در خانه را خریداری و یاد بگیرید.

بعد از اتمام این دوره ها در صورتی که قادر باشید بتوانید کلیپ هایی را مطابق فاکتورهای طراحی ما انجام دهید می توانید با ما قرارداد همکاری بسته به جمع موسسه لیناسافت بپیوندید .

جهت خرید پکیج استادی ادیوس روی این لینک کلیک کنید.

این کلیپ بصورت ویدیو گرافیک بر روی نرم افزار ادیوس ۷ طراحی و پیاده سازی شده است که برای کار با این کلیپ شما نیاز به حداقل ۳۰ تصویر دارید تا بتوانید یک کلیپ عکس زیبا را در سریعترین زمان طراحی و در بین فیلم ها استفاده کنید .

این کلیپ از یک آهنگ زیبای فارسی استفاده می کند که برای کلیپ عکس توسط لینا سافت انتخاب شده است و در قالب این محصول ارایه شده است . طول این کلیپ آلبوم عکس ادیوس ۲٫۳۰ ثانیه می باشد که بصورت پک آماده می توانید بعد ازخرید دانلود و استفاده نماید .

رمز فایل : Clip-A-www.linasoft.ir


۴۵/۰۰۰ RIAL – خرید