کلیپ باکس ادیوس 114

کلیپ باکس ادیوس ۱۱۲ در قالب ۵ کلیپ زیبا بر اساس موضوعی در زمینه تدوین فیلم های مجلسی شامل تعدادی کلیپ آماده با فرمت FHD بر روی نرم افزار ادیوس برای علاقه مندان تدوین فیلم طراحی شده است.

 

کلیپ باکس ادیوس ۱۱۲ – ویژه ادیوس

این مجموعه بصورت موضوعی و سناریو کاربرد دارد و شما می توانید بر اساس سلیقه مشتریان و دلخواه خود روی ویدیو های عروسی و عکس های موجود آنها کلیپ های زیبا را در زمان کوتاه تهیه و در میکس و تدوین فیلم های خود مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه بر روی نسخه نرم افزاری ادیوس ۷ و به بالا قابلیت اجرا دارد و با توجه به استفاده از پلاگین محدود این امکان را فراهم می نماید تا بدون دردسر و درگیری با فیلترهای آماده خروجی مناسب در سریعترین زمان تهیه کنید.


کلیپ ویژه استارت تبلیغاتی

این کلیپ زیبای آماده ادیوس با استفاده از ترکیبی هماهنگ بصورت کاملا شیک طراحی شده است که برای کار با این کلیپ شما می توانید با استفاده از ویدیو کوتاه و تصاویری از عروس و داماد های خود یک کلیپ استارت تبلیغاتی و ویدیو کلیپ کوتاه طراحی و در بین ویدیو های تدوینی خود استفاده کنید .


کلیپ ویژه آلبوم عکس عروس

 

Wedding Flower Collection 114 Florence - Special Adios

این کلیپ زیبا از یک ترانه و آهنگ زیبای فارسی استفاده می کند برای تهیه یک آلبوم تصویری سینک و میکس شده به همراه آهنگ و طرح های گرافیکی و PSD مخصوص برای ساخت آلبوم تصویری از تصاویر عروس و داماد می باشد .


دیگر کلیپ میکس ویژه تدوین فیلم مجموعه کلیپ میکس عروسی ۱۱۴ فلورانس

کلیپ سر فیلم موزیک خارجی (hakenz ) اتو میکس ۱۱۴ محصول جدید  با ترکیبی ساده با طراحی گرافیکی زیبا از ویدیو و گرافیک نهایت سادگی در میکس فیلم را برای شما با نرم افزار ادیوس به همراه آورده است .

در این کلیپ ها  سعی کردیم تا با ایجاد تم و استفاده از ریتم اکشن ترانه از کات های سریع و گذر زمانی استفاده کنیم تا بتوانید چکیده ای از کل فیلم خود را در این قالب برای فیلم های خود چه برای ارایه در سر مجلسی و یا تالار ارایه دهید .


همراه با یه کلیپ زیبا جهت تزیین فیلم های عروسی شما در زمینه کلیپ طول فیلم ،آلبوم عکس و کلیپ ویژه گرافیکی مطابق نمونه ویدیوی زیر


۲۸۰/۰۰۰ RIAL – خرید