کلیپ اسپورت عروس ادیوس

کلیپ اسپورت عروس ادیوس  یکی دیگر از  محصولات طراحی شده لینا سافت که بصورت کاملا هوشمندانه طراحی شده است و بصورت ویژه بر روی فلیم های عروسی در زمینه های مختلف می توانید مورد استفاده قرار دهید.

این کلیپ زیبای آماده ادیوس با استفاده از ترکیبی هماهنگ بصورت کاملا شیک طراحی شده است که برای کار با این کلیپ شما می توانید با استفاده از ویدیو کوتاه و تصاویری از عروس و داماد های خود یک کلیپ استارت تبلیغاتی و ویدیو کلیپ کوتاه طراحی و در بین ویدیو های تدوین خود استفاده کنید . ویژه عضویت طلایی

درباره کلیپ اسپورت عروس ادیوس

در کار با این کلیپ ساده ترین روش را درنظر گرفتیم که شما تنها از داخل خود پروژه به راحتی محتوای مورد نیاز کلیپ را وارد و با استفاده از سکانس هوشمند به راحتی ویدیو های کلیپ را ویرایش و ادیت کرده و سپس خروجی خود را تهیه می کنید .

آموزش کار با این کلیپ را هم در داخل خود پروژه قرار دادیم که گام به گام برای شما نحوه اجرا و کار با این کلیپ را آموزش می دهد پس اگر شما مبتدی کار هم هستید می توانید به راحتی از این کلیپ حرفه ای زیبا برای کارهای تدوین عروسی استفاده کنید .

کلیپ اسپورت عروس ادیوس

این کلیپ بر روی ادیوس نسخه ۶ و نسخه ۷ به راحتی کار می کند و شما می توانید متناسب نیاز و سیستم کاری خود به دلخواه از هر یک از ورژن های نرم افزار این کلیپ را آماده کنید .

این کلیپ با توجه به ساختار ویژه قابلیت استفاده به عنوان سر فیلم را هم دارا می باشد که می توانید با استفاده از فیلم و عکس عروس و داماد در این زمینه هم مورد استفاده قرار دهید.


ابتدا هر ۴ بخش را دانلود و سپس در یک پوشه منتقل کرده و با رمز داده شده از حالت فشرده خارج سازید.


2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *