دوره های آموزش نرم افزار ادیوس

گراس والی تنها یک اسم نیست بلکه یک برند خاص است برای علاقه مندان دنیای تدوین فیلم با نرم افزار محبوب ادیوس می باشد که در این سایت شما می توانید در این زمینه اطلاعات و آموزش های لازم را کسب کنید.

سایت گراس والی ایران تحت امتیاز موسسه لیناسافت پیشرو در زمینه طراحی کلیپ های عروسی و برنامه های تولیدی رادیویی و تلویزیونی فعالیت می کند و این سایت به درخواست کاربران این موسسه در زمینه ایجاد سایتی مرجع و کاملا هوشمند و تخصصی برای دانلود آموزش و فراگیری دوره های غیر حضوری ایجاد شده است.

در سایت گراس والی ما آخرین تکنیک و ابزار های نرم افزار ادیوس در زمینه سخت افزار و نرم افزار ادیوس و خرید لیسانس های نرم افزار را برای شما انجام می دهیم. همچنین آموزش های به روز مرتبط با نرم افزار ادیوس را بصورت دسته بندی مرتب در سایت برای استفاده علاقه مندان با هزینه اندک قرار دادیم.

و نیز شما عزیزان می توانید نسخه اورجینال و اصل نرم افزار ادیوس را از سایت گراس والی خریداری و بدون محدودیت با آخرین آپدیت مورد استفاده قرار دهید. نسخه های کپی هیچ جایی در این سایت ندارد و قرار داده نخواهد شد.

همچنین امکان دریافت مدرک پایان دوره برای دوره های غیر حضوری توسط لیناسافت فراهم شده است که بعد از اتمام دوره با ارایه یک پروژه و در صورت قبولی روی تکنیک و عملکرد به هنرآموزان اعطا خواهد شد .

هدف ما بسط و گسترش سایت گراس والی است و امید است با همکاری و همیاری شما عزیزان بتوانیم هر چند قدمی کوچک در زمینه آموزش برداریم.