درباره چالش های کاری تدوین با ادیوس

درباره چالش های کاری تدوین با ادیوس مروری داستان واره به سرگذشت و پروسه کاری در طول زمان فعالیت استاد مهدی کوهی می باشد که شما را در قالب یک فیلم نامه مصور با مراحل مواجه با چالش ها و پروژه های مختلف تدوین در مراحل مختلف روی انواع پروژه ها آشنا می کند.

در این بخش شما همانند یک دستیار همراه استاد خواهید بود و یاد می گیرید وقتی وارد فاز اجرای پروژه و تدوین یک برنامه می شوید چه مراحلی را باید طی کنید و از چه روش هایی برای تدوین فیلم استفاده کنید.

همچنین در این چالش به بررسی راه کارها ، ایده های تدوین مراحل انجام کار و هر آنچیزی که شما ممکن در روند کاری تدوین فیلم با آن مواجه باشید را کامل فرا خواهید گرفت. استاد مهدی کوهی در پروژه های تدوین مختلفی از جشنواره های شرکتی تا تدوین فیلم های سینمایی، انیمیشن و مجلسی حضور داشته و در این دسته بندی شما با چگونگی اجرا و کار با این پروژه ها در نقش یک تدوینگر آشنا خواهید شد.

در این دسته شما تنها محدود به نرم افزار ادیوس نخواهید بود، بلکه با کمک سایر نرم افزار باید بتوانید از پس اجرای هر پروژه بر آمده و آن را برای پخش آماده و ارایه کنید. این چالش در قالب همکاری پروژه های با شرکت ها و موسسات مختلف هنری انجام شده است که شما بیشتر با روند کاری و چگونگی درخواست کار و تنظیم قرار داد کاری را نیز فرا خواهید گرفت.

این مجموعه به دلیل اختصاصی بودن و استفاده از تجربه کاربری رایگان نمی باشد و برای دسترسی به تمامی مطالب باید عضویت ویژه خریداری و در تمامی فرآیند های کاری بصورت مصور مطالب این دسته بندی را مطالعه کنید.

در تمامی مطالب سعی شده است تا روند اجرای کار بصورت تصویری با توضیح کامل و راه کارهای جامع آن ارایه شود تا علاوه بر افزایش مهارت فردی بتوانید از تجربه یک استاد مسلط به نرم افزار ادیوس هم در پروسه های تدوین خود استفاده کنید.

 

 

درباره چالش های کاری تدوین با ادیوس از زبان استاد دوره :

من مهدی کوهی هستم مدرس دوره تدوین حرفه ای با نرم افزار ادیوس و طراح و سازنده بیش از ۳۵۰ کلیپ و پروژه مختلف و فروش و ارایه آن برای بازار کار هستم. راستش این بخش را دوستان به من پیشنهاد دادن و هیچوقت به این فکر نبودم که یک بیوگرافی کاری از مراحل کاری خودم در روی پروژه های مختلف را در قالب یک وب سایت مصور برای علاقه مندان فراهم کنم.

لذا بهانه ای شد تا با ایجاد دسته ای به نام چالش های کاری تدوین با ادیوس  هنرجویانی که مراحل تدوین و آموزش آن را از من یاد گرفته اند از راه دور با چالش ها و فرآیند های کاری یک تدوینگر در برنامه های مختلف را آشنا کنم.

این کار به مانند یک همراه و دستیار می باشد که شما کنار من خواهید بود و به شما یاد خواهم داد چگونه وقتی وارد تدوین یک برنامه می شوید ابتدا چه کارهایی انجام دهید و چه چیزهایی از طرف قرارداد بخواهید و به چصورت خروجی نهایی را تحویل مشتری دهید.

نگران هیچ چیزی نباشید سعی کردم به دور از غرور خطا و آزمون های پیش رو خودم که از پسش بر نیومدم از دیگر دوستان و استادات کمک گرفته ام هم داخل مطالب درج کردم که بدانید همیشه یک دست صدا ندارد. پیشنهاد می کنم دوستان برای مطالعه این بخش همراه ما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *