درباره مدرس دوره مهدی کوهی

من مهدی کوهی مدرس دوره های آموزش تدوین نرم افزار ادیوس بصورت آنلاین در سطوح مقدماتی تا پیشرفته این افتخار را دارم تا با سایت گراس ولی ایران خدمت شما عزیزان باشم .

برای بنده مایه افتخار است که دوستان و همراهان عزیز در طول سالیان مختلف همراه ما بودند و با نظرات گرم و سازنده کمک کردند تا دوره های واقعا حرفه ای و پیشرفته مرتبط با نرم افزار ادیوس در بستر آنلاین را فراهم کنیم.

من مدرس دوره آموزش ادیوس و مدیر و موسس سایت لیناسافت هستم . از نرم افزار ادیوس نسخه ۳ تا اکنون فعالیت داشتم و در کارهای مختلف سینمایی، تولیدی و ویدیو کلیپ فعالیت های مختلفی را داشته ام و در طول این سالها فعالیت تجارب ارزشمندی کسب کرده ام که ترجیع دادم در این سایت با هزینه اندک در اختیار علاقه مندان تدوین فیلم قرار دهم.

نگران هیچ چیز نباشید اگر قصد فراگیری دوره های آموزشی ادیوس دارید من کمک میکنم تا به سادگی و با هزینه اندک بتوانید به این هنر که علاقه مند به یادگیری آن هستید دست یابید.

 • پروژه های تجربی من در زمینه تدوین فیلم :
 • دارند مدرک مدرسی دوره از شرکت ای تی وی کلن آلمان در زمینه آموزش ادیوس
 • سابقه تدوین و امور تدوینگری فیلم های انیمیشن ، سینمایی و سریال تلویزیونی با کارگردانان و تهیه کنندکان به نام و معروف
 • سابقه تدریس نرم افزار ادیوس در آموزشگاه های مختلف در سطوح مختلف
 • سابقه طراحی کلیپ و پروژه های آماده بالغ بر بیش از ۳۰۰ کلیپ متنوع و عرضه و فروش آن در بازار
 • سابقه فعالیت در صدا و سیما، نودال و امور سینمایی انجمن سینمای جوانان
 • و …

امیدوارم بتوانم با ارایه آموزش های متنوع به شما کمک کنم تا به سادگی هر چه تمامتر به دور از پیچیدگی های دنیای تدوین کمک کنم با این صنعت پولساز آشنا شده و کسب و درآمد خود شروع کنید.

نیازی نیست زمان و وقت خود در بخش های مختلف صرف کنید تا اندوخته و آموزش های متفرقه و گیچ کننده در سایت های مختلف را ببینید بلکه با برنامه ریزی منظم و دنبال کردن آموزش های این سایت مهارت خود را افزایش و در قالب ارایه پروژه بتوانید مدرک دوره آموزشی ادیوس را دریافت کنید.

 • پشتیبانی خدمات پس از آموزش

  در تمامی مراحل آموزش مشاور شما هستیم.

  شماره مشاوره قبل استفاده از خدمات : ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰

 • کانال های ارتباطی من

  تلگرام : @linasoft


  واتس آپ و ایمو : ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰


  ایمیل من : info {at}grassvalley.ir

رزرو و سفارش استاد آنلاین همراه

با توجه به نیاز عزیزان و همکاران نسبت به رفع مشکلات کار و رفع ایرادات احتمالی در کار با نرم افزار ادیوس تمهیداتی اندیشیده ام تا شما عزیزان با پرداخت هزینه اندک بصورت یک ماه استاد همراه در کارهای خود را داشته باشید.

برای استفاده از خدمات مشاوره من بصورت ۱ ساعت در روز طبق ساعات درخواستی شما برای مشاوره و همراهی شما در رویه تدوین فیلم و ساخت کلیپ می توانید تنها با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان این خدمات را سفارش دهید تا در اولین فرصت استاد همراه با شما هماهنگ شود.

بعد از تهیه و واریز هزینه در ساعاتی که تنظیم خواهد شد بصورت آنلاین در شبکه های مجازی مثل تلگرام و ایمو کنار شما هستیم تا گام به گام با خیال راحت تدوین فیلم های خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ مشاوره کنید.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به لیناسافت می باشد . هر گونه انتشار و استفاده تجاری ممنوع بوده و پیگرد خواهد شد.