از مبتدی تا حرفه ای آموزش ادیوس

از مبتدی تا حرفه ای آموزش ادیوس شامل مجموعه ای کامل از آموزش های حرفه ای و هوشمند می باشد که به شما کمک میکند بدون اینکه درگیر آموزش های بی کیفیت سایر جاها باشید تا تمرکز بصورت هدفمند روی آموزش های نرم افزار ادیوس بتوانید یک تدوین حرفه ای را انجام دهید.

کلیپ آماده آلبوم عکس ادیوس ec4

از مبتدی تا حرفه ای آموزش ادیوس

مهم نیست شما در چه حدی بلد هستید با نرم افزار ادیوس کار کنید. مهم این است شما از چه روشی می توانید سریع یاد گرفته و به جمع تدوینکاران فیلم های سینمایی و مجلسی بپیوندید.

در تمامی مراحل آموزش های آنلاین که دوره های همراه با استاد است در تمامی آموزش ها کنار شما هستیم . گام به گام بعد از تماشای فیلم آموزشی هر درس کمک میکنیم تا رفع ایراد کرده و در آن آموزش مهارت کافی را کسب کنید.

تکنیک هایی که برای شما در این دوره یاد خواهیم داد تکنیک هایی می باشد که اختصاصی بوده و شما می توانید با فراگیری کامل به یکی از کلیپ سازان بازار بپیویندید و یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید.

نگران هیچ چیز نباشید با هزینه اندک و با برنامه ریزی دقیق آموزشی و کمی خلاقت ما به شما قول می دهیم بتوانید به یک تدوینکار حرفه ای تبدیل شوید. همچنین مدرکی را هم برای هنرآموزانی که مهارت های حرفه ای را طی کرده باشند ارایه می دهیم تا در استخدام و رویه های شروع به کار در هر جایی بتوانند با ارایه آن شانس استخدام یا دریافت پروژه را تسهیل کنند.

آموزش های ما شامل سه سطح آموزشی از سطح مقدماتی، سطح پیشرفته و کلیپ سازی و سطح تدوین فیلم عروسی می باشد . با طی کردن این دوره ها شما به یه استاد وارد تبدیل شده و با انجام پروژه های مختلف تجربه کاربری خود را افزایش خواهید داد تا به یک ماهر تبدیل شوید. ما کنار شما هستیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *