آموزش ادیوس FIELD EDITING

آموزش ادیوس Field Editing از منوی فایل به بررسی دقیق سه گزینه Check Out,Check in اشاره می کند که با عملکرد و نحوه اثر آن در روی ادیت های نرم افزار ادیوس بیشتر آشنا خواهید شد. با لیناسافت همراه باشید.

آموزش ادیوس Field Editing منوی فایل

گزینۀ Field Editing:

با استفاده از این گزینه می توانید پروژه خود را جابجا کرده و در کامپیوتر دیگری مورد بررسی قرار دهید.

برای مثال، شما می توانید خروجی پروژه ای که قبلاً با یک PC ادیت کرده اید را به صورت محدود در یک Laptop مورد بررسی قرار داده و آن را کنترل کنید، در هنگام استفاده از Field Editing پنجره ای ظاهر شده که در آن، یک پیام برای جلوگیری از ویرایش های تکراری پروژه نمایش داده می شود.

برای جابجایی پروژه، از این کامپیوتر به کامپیوتر دیگر ابتدا باید فایل های Checkout را بسازید. به این منظور، به منوی File رفته و نشانگر ماوس را بر روی گزینۀ Field Editing نگه دارید تا منوی زیر مجموعۀ آن به شکل زیر باز شود:

آموزش ادیوس Field Editing منوی فایل

آموزش ادیوس Field Editing منوی فایل

  • Check Out:

آموزش ادیوس Field Editing برای ساختن فایل های Checkout به منوی فایل رفته و نشانگر ماوس را بر روی گزینۀ Field Editing نگه دارید و از منوی باز شده، گزینۀ Check Out را انتخاب کنید تا پنجرۀ Check Out به شکل بالا باز شود.

درس قبل : روش تهیه خروجی aaf

در این پنجره باید نام و مقصد فایل های Check Out را تعیین کنید. برای این کار، بر روی دکمۀ Browse کلیک کرده و در پنجرۀ Browse For Folder محل ذخیره سازی پروژه و کلیپ های منبع آن (Check Out) را تعیین کنید (برای مثال می  توانید فلاش مموری خود را به عنوان محل ذخیره سازی فایل های Check Out‌تعیین کنید).

مشاهده ادامه آموزش مستلزم تهیه عضویت ویژه می باشد .

لطفا ابتدا کاربری ویژه خریداری کنید.

… خاطر نشان می شود که پروژۀ (Checkout) نمی تواند تغییر نام پیدا کند، حتی اگر بخواهید آن را با نام دیگری Check in‌کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *